Září 2010

Danielle Jonas: "Kevin příšerně chrápe!"

29. září 2010 v 14:42 | verry |  Kevin Jonas


kevin a dellfdkfjdlg

Zdroj: Profimedia.cz
Zamilovaní novomanželé řeší první nepříjemnost...
Nejstarší z bratrů Jonasových, Kevin si vzal svou školní lásku Danielle Deleasa loni v prosinci. Předtím spolu nežili, takže teprve teď začínají vyplouvat na povrch první drobné neshody.

"Kevin v noci vydává tak šílené zvuky, že občas musím jít spát do vedlejšího pokoje," svěřila se Dani s tím, že zpočátku jí chrápání jejího manžela nepřišlo tak hrozné, teď ho ale považuje za závažný problém.

"Už jsem Keva požádala, aby nosil speciální masku, která mu ulehčí dýchání," vysvětluje krásná tmavovláska, ale zároveň dodává, že její manžel nošení tohoto výrobku odmítl.

Proč? "Má pocit, že když bude mít na obličeji ten náhubek, nebude sexy a já se s ním nebudu chtít milovat," říká Danielle a připouští, že na tomto argumentu něco bude.

Kevin je navíc přesvědčený, že problém s chrápáním z jejich vztahu brzy zmizí: "Danielle si na zvuky, které vydávám určitě brzy zvykne a navíc jsem jí koupil vychytané špunty do uší, takže v noci neuslyší už vůbec nic!" :o)

Koukni na video ze svatby Kevina a Danielle


Takhle bydlí Jonas Brothers

25. září 2010 v 10:03 Jonas Brothers Articles
jonas-brothers-dum-hlavni.jpg
Když jsou peníze, je ten svět přece jen o něco jednodušší. Své by o tom mohli vyprávět členové kapely "Jonas Brothers", kteří v Americe hlavně mezi "mladšími" způsobili hotovou mánii a jejich desky se prodávají, jako na běžícím pásu. Především tedy jejich druhé, stejnojmenné album "Jonas Brothers", kterého se po celém světě prodalo 1,1 milionů kusů. A to už znamená pořádný nával v peněžence.
Za vydělané peníze si tihle tři sourozenci před měsícem pořídili nový dům v Texasu, za který neváhali zaplatit částku přibližně 2 milióny dolarů. Mrkněte na něj.
jonas-brothers-westlake-dum-2.jpg jonas-brothers-westlake-dum-3.jpg jonas-brothers-westlake-dum-4.jpg jonas-brothers-westlake-dum-5.jpg jonas-brothers-westlake-dum-6.jpg jonas-brothers-westlake-dum-7.jpg jonas-brothers-westlake-dum-8.jpg jonas-brothers-westlake-dum-9.jpg jonas-brothers-westlake-dum-10.jpg jonas-brothers-westlake-dum-11.jpg jonas-brothers-westlake-mansion-12.jpg jonas-brothers-westlake-mansion-13.jpg jonas-brothers-westlake-mansion-16.jpg jonas-brothers-westlake-dum-1.jpg jonas-brothers-westlake-mansion-14.jpg jonas-brothers-westlake-mansion-15.jpg
jonas-brothers-1.jpg

139 komentářů k příspěvku "Takhle bydlí Jonas Brothers"Plakáty na víměnu

19. září 2010 v 17:33 | verča
Pravidla:
Takže rozhodla jsem se že  budu viměňovat plakáty Pouze za Jonas Brothers.
Vy mi nejdříve pošlete ten Jonas Brothers jak ile mi to přijde tak vám potom pošlu ten co se vám líbí.Jinak napíšetemi na tento email:reichardova@seznam.cz
Jméno a Příjmení:
Adresu:
Město:
Poštovní směrovací číslo.


Magan Fox                                                                                                               Miley CyruMiley Cyrusmegan foxCamp Rock 2

17. září 2010 v 17:10 | Verry Jonas |  Camp Rock 2
Zítra Odstartuje v 10:00 můj oblíbený film Camp Rock 2 na Dysney Channel nenechte si

ujít událost roku.Už jen 01:53:10


Nick Jonas Narozky

16. září 2010 v 19:15
Je to už 18 let, co se narodil tento úžasný klučina s úžasným hlasem. Přeju mu mnoho štěstí a úspěchú do dalších let.
Verry Jonas

Camp Rock 2 soutěž - Sleduj a vyhraj

16. září 2010 v 18:57 | verča |  Jonas Brotehrs New

Camp Rock 2 soutěž - Sleduj a vyhraj

Sleduj 18. září premiéru filmu Camp Rock 2: Velký koncert a vyhraj skvělé ceny!
Spočítej, kolikrát se o premiérovém víkendu 18. a 19. září během jednoho celého filmu objeví kytara Camp Rock, zadej správnou odpověď a napiš nám, kdo je Tvou nejoblíbenější postavou a proč. Máš šanci vyhrát skvělé ceny.
Po premiéře filmu se pak vrať na tuto stránku, napiš nám svou odpověď a můžeš vyhrát jednu z těchto skvělých cen:
1. cena: - kytara Camp Rock 2 podepsaná Ewou Farnou
2.- 4. cena: - konzole Nintendo DS
5.- 9. cena: - 5x rolovací USB piáno Camp Rock 2 a Camp Rock 2 DVD
10. - 19. cena: - balíček s Camp Rock 2 předměty
iWin Run Pictures

12. září 2010 v 13:08 | verča |  Jonas Brothers Photos
Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures

Jo omlouvám se ale prostě to nějak nestíhám  všechno.. zítra jedu na seznamovýák.. jsou tu přednastavná vidjeka.. :) ok.. tak pa..
btw.. KDO JIM CO UDĚLAL?? :d
Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures Joe & Nick Jonas iWin Fun Run Pictures


JONAS BROTHERS’ LINES, VINES AND TRYING TIMES DEBUTS AT # 1; SECOND # 1 DEBUT IN TEN MONTHS

12. září 2010 v 9:07 Jonas Brothers Articles
JONAS BRATŘI LINES, VINICE A pokusu o ČASY DEBUTS AT # 1; sekunda # 1 DEBUT V TEN měsíce červen 24, 2009 - Burbank, CA - Jonas Brothers' řádky, Vines a probíhá pokus o časy premiéru na # 1 na BillBoard Top 200 dnes prodává téměř 250 000 jednotek, pouhých deset měsíců po své třetí Studiové album A Little trochu déle debutoval v horní části grafu. Jonas Brothers nyní mají dvě # 1 debuts ve lhůtě deseti měsíců; poslední vůle mít dva debuts # 1 za rok byl Jay-Z, když ho udělal v prosinci 2006 a v listopadu 2007.
Jejich triumfálním návratu do slotu # 1 je jedním z top debuts 2009 's a takto kop vypnout jejich Jonas Brothers World Tour 2009 tento víkend na novém stadionu Cowboys v Dallasu u téměř 50.000 fanoušků.
Prohlídka otevřela básní, recenze a decibel nejnovějších zdraví pro Jonas Brothers "v kole" koncert.   Vedle Jonas Brothers' # 1 debut v USA čáry, Vines a probíhá pokus o časy debutoval # 1 v Kanadě, Španělsko, Brazílie, Mexika, Argentiny a střední Ameriky.
Jonas Brothers hostitelem a provést jejich hit singly "Paranoid" a "Burning Up" tento víkend na MuchMusic Video Awards v Torontu.
Čáry, Vines a probíhá pokus o časy také debutoval top ten v UK, Itálie, Portugalska, Nový Zéland a Irsko.          Jonas Brothers mají postaven ohromující přítomnost na lince a pochlubit přátelům Facebook 1.2 milionu, 1.3 milionu mySpace přátelé a 1.3 milionu Say nyní přátelé.
Na YouTube jsou na kanál # 1 většinu upsaného hudebník a # 5 celkově.
Není divu, že řádky, Vines a probíhá pokus o časy vešla do # 1 na iTunes jeho první den.
Jonas Brothers vytvořený mediální hektickém, vedoucí k vydání jejich nového alba.
Budou konat staženo Facebook konverzace s své fanoušky, a to s ohledem na jejich dotazy a náhled písně z nového alba.
Jsou provedeny živé on The Late Show s Davida Letterman, Good Morning America v Central parku, Jimmy Kimmel Live z Wembley Arena a největší davy lidí v historii na The Today Show v Rockefeller Plaza.
Jonas Brothers byly také hosté na Larry King Live a obdržela 8 nominace na 2009 Teen Choice Awards.
Jonas Brothers také návrat k jejich druhý příběh titulní v deset měsíců pro Rolling Stone s novým problémem zasáhnete stojí tento pátek.
Jejich krytí od loňského roku byl nejvyšší prodejní vydávání časopisu roku. Kritici vzali na vědomí své autentické musicality.
New York Times uvedl, "na"Čáry, Vines a trying časy"i nadále Jonas Brothers se specializují na chytře přímočaré: úhledně postaveny pop rockové písně s odstíny Beatles a budování Brill. "
BillBoard's přezkumu uvedl, ""Paranoidní" furthers bratři vývoj jako řemeslníci catchy a originál sounding háčků.
Této písně svítí na své vlastní hudební zásluhy."   Jonas Brothers World Tour 2009 prodává vstupenky téměř 1 milion v jeho první týden v prodeji, a toto jaro, i když jim hrál přes 200 000 fanoušků v Jižní Americe. Se nedávno vrátil z Evropy, tři hraní vyprodané pořady v Madridu, Paříži a Londýně.
Jordin Sparks a čestného společnosti jsou hosté na prodaných out tour, která zahrnuje 5 vyprodané NY oblast pořady a 3 vyprodané svorky Center pořady v LA.   "Jonas Brothers staly PRAVDA globální touring dynamem," řekl Michael Rapino, prezident a výkonný ředitel odboru s Live Nation, výrobce Jonas Brothers World Tour 2009. "Jsou z polemiky obrovsky úspěšné spuštění severoamerické stadionů a arény a pak bude přesun začátek arény ve městech napříč Evropou v pádu. Růst jejich celosvětové ventilátor, který je základní byla nothing kousek od výbušniny a dynamiku, jsme vytvořili společně nám i nadále rozvíjet nové území kolem světa, jak můžeme přesunout vpřed s touto unstoppable kapela umožní." Dříve tento rok, Jonas Brothers obdržela jejich první nominaci Grammy a jste vyhrál nalákaly z ocenění z celého světa, včetně American Music Award, jakož i více Kids Choice a ocenění Teen Choice.
Po celém světě Jonas Brothers prodali přes 8 milionů alb a mají Kibaara 36

Joe Jonas sbalil Ashley Greene

11. září 2010 v 20:42 | verča |  Jonas Brotehrs New

Zdroj: Profimedia.cz
Prostřední z bratrů Jonasových se rychle oklepal z rozchodu s Disney star Demi Lovato a už v hollywoodském rybníku ulovil další rybičku: hvězdu ságy Twilight, Ashley Greene!
Poprvé byli Joe (20) a Ash (23) společně spatřeni už začátkem července. "Byli jsme jen na kávě, jsme přátelé," odbyl ale tehdy zpěvák dotěrné novináře s tím, že po rozchodu s Demi chce být chvilku sám a herečka jim vzkázala, že jejím objektem zájmu je teď kolega Brock Kelly.

Jen pár dní na to se ale Joe objevil po boku filmové Alice Cullen znovu. Tentokrát na premiéře Eclipse v Londýně. "Nejprve byli na premiéře, druhý den pak zašli na koncert a na romantickou večeři. Byl by z nich krásný pár," prozradil šofér, který je celou dobu po hlavním městě Anglie vozil.

Naposled se Ashley a Joe společně ukázali na veřejnosti včera. Strávili odpoledne v nákupním centru, zašli si na oběd a s kávou v ruce pak hereččiným autem odjeli do jejího bytu, odkud už po zbytek dne neodešli.

O tom, že Ashley a Joe jsou nový pár, už tedy nikdo nemůže pochybovat.