JONAS BROTHERS’ LINES, VINES AND TRYING TIMES DEBUTS AT # 1; SECOND # 1 DEBUT IN TEN MONTHS

12. září 2010 v 9:07 |  Jonas Brothers Articles
JONAS BRATŘI LINES, VINICE A pokusu o ČASY DEBUTS AT # 1; sekunda # 1 DEBUT V TEN měsíce červen 24, 2009 - Burbank, CA - Jonas Brothers' řádky, Vines a probíhá pokus o časy premiéru na # 1 na BillBoard Top 200 dnes prodává téměř 250 000 jednotek, pouhých deset měsíců po své třetí Studiové album A Little trochu déle debutoval v horní části grafu. Jonas Brothers nyní mají dvě # 1 debuts ve lhůtě deseti měsíců; poslední vůle mít dva debuts # 1 za rok byl Jay-Z, když ho udělal v prosinci 2006 a v listopadu 2007.
Jejich triumfálním návratu do slotu # 1 je jedním z top debuts 2009 's a takto kop vypnout jejich Jonas Brothers World Tour 2009 tento víkend na novém stadionu Cowboys v Dallasu u téměř 50.000 fanoušků.
Prohlídka otevřela básní, recenze a decibel nejnovějších zdraví pro Jonas Brothers "v kole" koncert.   Vedle Jonas Brothers' # 1 debut v USA čáry, Vines a probíhá pokus o časy debutoval # 1 v Kanadě, Španělsko, Brazílie, Mexika, Argentiny a střední Ameriky.
Jonas Brothers hostitelem a provést jejich hit singly "Paranoid" a "Burning Up" tento víkend na MuchMusic Video Awards v Torontu.
Čáry, Vines a probíhá pokus o časy také debutoval top ten v UK, Itálie, Portugalska, Nový Zéland a Irsko.          Jonas Brothers mají postaven ohromující přítomnost na lince a pochlubit přátelům Facebook 1.2 milionu, 1.3 milionu mySpace přátelé a 1.3 milionu Say nyní přátelé.
Na YouTube jsou na kanál # 1 většinu upsaného hudebník a # 5 celkově.
Není divu, že řádky, Vines a probíhá pokus o časy vešla do # 1 na iTunes jeho první den.
Jonas Brothers vytvořený mediální hektickém, vedoucí k vydání jejich nového alba.
Budou konat staženo Facebook konverzace s své fanoušky, a to s ohledem na jejich dotazy a náhled písně z nového alba.
Jsou provedeny živé on The Late Show s Davida Letterman, Good Morning America v Central parku, Jimmy Kimmel Live z Wembley Arena a největší davy lidí v historii na The Today Show v Rockefeller Plaza.
Jonas Brothers byly také hosté na Larry King Live a obdržela 8 nominace na 2009 Teen Choice Awards.
Jonas Brothers také návrat k jejich druhý příběh titulní v deset měsíců pro Rolling Stone s novým problémem zasáhnete stojí tento pátek.
Jejich krytí od loňského roku byl nejvyšší prodejní vydávání časopisu roku. Kritici vzali na vědomí své autentické musicality.
New York Times uvedl, "na"Čáry, Vines a trying časy"i nadále Jonas Brothers se specializují na chytře přímočaré: úhledně postaveny pop rockové písně s odstíny Beatles a budování Brill. "
BillBoard's přezkumu uvedl, ""Paranoidní" furthers bratři vývoj jako řemeslníci catchy a originál sounding háčků.
Této písně svítí na své vlastní hudební zásluhy."   Jonas Brothers World Tour 2009 prodává vstupenky téměř 1 milion v jeho první týden v prodeji, a toto jaro, i když jim hrál přes 200 000 fanoušků v Jižní Americe. Se nedávno vrátil z Evropy, tři hraní vyprodané pořady v Madridu, Paříži a Londýně.
Jordin Sparks a čestného společnosti jsou hosté na prodaných out tour, která zahrnuje 5 vyprodané NY oblast pořady a 3 vyprodané svorky Center pořady v LA.   "Jonas Brothers staly PRAVDA globální touring dynamem," řekl Michael Rapino, prezident a výkonný ředitel odboru s Live Nation, výrobce Jonas Brothers World Tour 2009. "Jsou z polemiky obrovsky úspěšné spuštění severoamerické stadionů a arény a pak bude přesun začátek arény ve městech napříč Evropou v pádu. Růst jejich celosvětové ventilátor, který je základní byla nothing kousek od výbušniny a dynamiku, jsme vytvořili společně nám i nadále rozvíjet nové území kolem světa, jak můžeme přesunout vpřed s touto unstoppable kapela umožní." Dříve tento rok, Jonas Brothers obdržela jejich první nominaci Grammy a jste vyhrál nalákaly z ocenění z celého světa, včetně American Music Award, jakož i více Kids Choice a ocenění Teen Choice.
Po celém světě Jonas Brothers prodali přes 8 milionů alb a mají Kibaara 36
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám líbí z Jonas Brothers

Kevin 17.5% (25)
Nick 37.1% (53)
Joe 28.7% (41)
Všichni 16.8% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama